• Laboratorium przyszłości

• Dzięki wsparciu w sprzęt i pomoce dydaktyczne w ramach programu "Laboratorium Przyszłości", uświetniane są wszystkie imprezy szkolne. W tym roku szkolnym były  to m.in: 20 - lecie zespołu "Jantar", Święto Niepodległości, bal karnawałowy, andrzejki, Dzień Babci i Dziadka, jasełka, Dzień Chłopaka. Uczniowie mają atrakcyjniejsze zajęcia. Starsi zapraszają młodsze dzieci na pokazy z mikroskopami.

Na zajęcia z robotyki uczęszcza około 30 dzieci. Starsza grupa wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie "Liga Robotów".

Zakupiony sprzęt kuchenny był wykorzystywany podczas wielu akcji, m.in "Dzień zdrowego śniadania", "Światowy dzień owoców i warzyw", "Profilaktyczna noc w szkole".

Często wykorzystywana jest równie z hafciarka, min. podczas wykonywania kartek świątecznych i materiałów promujących szkołę.

Więcej zdjęć dotyczących programu znajduje się na facebooku szkoły.

Katarzyna Coppa